Painter and Decorator

 

About Divar Painter And Decorator | درباره نقاشی ساختمان و دکوراتور دیوار

محسن و اکبر گلمحمدی از تحصیل کرده های با ذوق هستند که از پدران خود نقاشی ساختمان را تجربه و آموخته اند و با دانش به روز کردند و با خلاقیت و هنر خود در آمیخته اند. با تجربه سالیانی که در این زمینه دارند بسیار سریع و با رعایت دقت در جزئیات کار رنگ آمیزی هر سطحی را به راحتی انجام می دهند و با آشنایی کاملی که در مورد ساختمان دارند، فوق تخصص، حرفه ای و استاد در این حرفه هستند.

در هر کاری نظم، دقت، تخصص، ابزار و … از شرایط افراد برای حضور و مشاوره برای انجام کار است اما همانطور که می دانید برای کار سپردن به افراد، معیارهای مثل اخلاق، اعتماد، نمونه کارهای قوی، صداقت، صمیمیت، هزینه، معرف و … از عوامل موثر هستند. آقایان گلمحمدی از کسانی هستند که با یک نگاه می شود همه این معیارها را در کنار هم دید و با خیال آسوده کار را سپرد و با تمام حساسیت های کاری که در کارشان رعایت می کنند، کاری بسیار ظریف، شیک، درجه یک، بالاتر از انتظار و در یک کلام شاهکار تحویل گرفت.

 

8 دلیل سپردن کار به گلمحمدی ها:

1- کار خوب: انتظار کار خوب اولین چیزی است که هر سفارش دهنده، مشتری و کارفرما می خواهد، تیم گلمحمدی ها با دقتی که در انجام کارهای محوله دارند و رضایت قابل توجه مشتریان قبلی، پروژه های تحسین بر انگیزی که تحویل مشتریان سخت گیر داده اند، نشانگر تحویل کار فوق العاده توسط تیم پر انرژی است.

2- مواد، مصالح مرغوب و ابزار مدرن: استفاده از رنگ های فوق ممتاز و برترین برندهای ایرانی و خارجی، دست و دلباز در خرید مواد و مصالح و عدم خساست در استفاده، تنها بخشی از عوامل کاردرستی و پیش بینی برای تحویل کار به موقع و با کیفیت توسط این تیم است. ابزار از عوامل بسیار مهم در تسریع، کیفیت بالا، ظرافت و مقاومت مواد و مصالح به کار برده شده است که تضمین کننده کیفیت بالای کار نهایی می شود.

 

 

Painter and Decorator in tehran iran

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]